2/06/2015

Miesiąc minął

Hej wszytkim :) minął miesiąc od ostatniego posta, ale to leci.
Ciągle żyję ale nie dzieje się nic na tyle ciekawego żeby o tym pisać co tydzień.
Dwa tygodnie temu zaczęłam zajęcia z angielsiego i w ciągu dwóch dni pisałam 5 testów i jeszcze został mi 1 ale po 8 miesiącach przerwy nie było źle :). Moje wszystkie zajęcia są z angielskiego bo dopiero w marcu zacznę fotografię.
Chodzę na: Speaking/Listening, Reading/Study Skills, Writing/Grammar i również zapisałam się na labolatorium co  mi się przyda ponieważ znając siebie a znam się dobrze to wiem, że kiedy mogę posiedzieć sobie sama w spokoju w pokoju to raczej nie będę skupiała się na odrabianiu angielskiego a na tych zajęciach będę mogła odrabiać prace domowe.
W tamten weekend miałam wolne. Dokładnie to miałam być sama w domu czwartku do niedzieliale niestety hości z dzieciakami wrócili w sobotę ponieważ na niedziele zapowiedzieli złą pogodę i niestety moje nocowanie zostało przeniesione do domu koleżanki.
W tamtym tygodniu na zajęciach poznałam polkę, wreszcie :)
Dołączyła do naszego grona au pairs w Wisconsin nowa dziewczyna z Brazylii, wreszcie ktoś z kim można się spotkać coś porobić i pogadać :)
Dwa tygodnie temu byłam w muzeum Harleya Davidsona. Polecam nawet tym, którzy tak jak ja nie znają się na motorach bo jest na co popatrzeć.
Wylot na Hawaje się zbliża :) i pora najwyższa wybrać się na jakieś zakupy ponieważ nie zabrałam ze sobą dużo ciuchów a co dopiero letnich.
Tak więc jak widzicie nie dzieję się wiele :) a zapomniałabym w tamtym tygodniu zdałam teorię na prawo jazdy teraz czekam na egzamin praktyczny :)

Śniegu nam znowu przybyło
zakupy z polskiego sklepu


prezent urodzinowy

jak się jest niepełnoletnim


Trochę fotek z muzeum:4 komentarze:

 1. Motor to silnik, motocykl to pojazd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Motor (pot.) – motocykl, jednośladowy pojazd samochodowy.
   Ciocia Wikipedia nigdy się nie myli :)

   Usuń
 2. Jak jest się szczęśliwym to czas leci szybko.. ;p chciałabym już tam być.. *.* większość au pairek mówi, że te zajęcia z angielskiego są nudne, to prawda.? ;> super zdjęcia.! Gratuluje zdania teorii i życzę miłego wyjazdu na Hawajach. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leci strasznie szybko :) a co do zajęć to jak dla mnie nie są nudne, babka zadja strasznie dużo prac domowych, masakra, nie ma kiedy się nudzić :P mimo, że teraz mamy proste rzeczy bo to dopiero były 3 zajęcia. Dziękuję i dziękuję :)

   Usuń